Субсидійний геноцид

За даними статистики, 65% українців перебувають за межею бідності, в тому числі 90% пенсіонерів, відтак, не спроможні сплачувати в повному обсязі вартість ж/к послуг.

Напередодні виборів в жовтні 2018 року, Постановою Уряду було внесено зміни до Положення про порядок призначення субсидій на оплату ж\к послуг, за яким третину сімей українців позбавили права на таку субсидію.

Цікаво було б почути від П. Розенка та А. Реви — відповідальних за такий злочин — про те, яким чином несчастні пенсіонери, за місцем проживанння яких зареєстровані діти та онуки, можуть вимагати від таких та від непроживаючих та незареєстрованих за цим домогосподарством невісток та зятів, оплату бодай частини вартості таких ж\к оплат, як від неспоживачів таких послуг.

Зрозуміло, що попередні усі гілки влади довели державу до такого жалюгідного стану, забезпечуючи при цьому собі достойне життя на пенсії — за рахунок запозичень у МВФ.

Тому пропоную, редакцію цього Положення привести до вимог здорового глузду, визначивши норму споживання ж/к послуг на кожного окремого споживача таких — з оплатою такої в межах 20 чи 30% від розміру доходу конкретного споживача таких послуг, бо з вини попередників у владі, Україна не спроможна дотримуватися відповідного стандарту Євросоюзу.

Зазначене Положення суперечить Конституції України, ст. 3 та п. 4 ст. 4 ЦК України, а відтак з правової позиції є нікчемне та може бути визнане таким ОАС м. Києва, проте до цього часу жодна політсила у владі, як і претендуюча на владу, не спромоглися на таке право — обов’язок служити кожному співвітчизнику та не подала відповідного позову до суду.

Юрій Козій, юрист із 50-им стажем, правозахисник

У розділі "Точка зору. Блоги" публікуються колонки, надіслані нам читачами. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації

Бюро журналістських розслідувань 2019-2021. Усі права застережено | Розробка: levus.info