Опус про кримінальні правопорушення

“Чорти повилазили”                                                         
Повідомлення про кримінальне правопорушення передбачене в сукупності ч. 3 ст. 209 та ч. 2 ст. 375 КК України
З метою уникнення кримінальної відповідальності за ст. 366-1 КК України, на замовлення та за попередньою змовою з депутатською фракцією “ОПЗЖ” ВР України             27 жовтня 2020 р. КСУ ухвалив рішення, яким з огляду на ст. 212 КК України, якою дозволено уникнення кримінального покарання за кражу в особливо великих розмірах податків, приховуванням таких від оподаткування, знайшов неспівмірною кримінальної відповідальності за приховування майна від декларування учасниками цього злочину, а тому визнав ст. 366-1 КК України неконституційною.    
Прошу за фактом вчинення цього злочину, керуючись ст. 214 КПК України внести відомості до ЄРДР та визначити орган досудового слідства за таким, що зумовив конституційну кризу в Україні.
Ще 16 жовтня 2020 року – у зверненні до Вас пропонував редакцію ст. 212 КК України привести до вимог здорового глузду – відповідного стандарту країн Євросоюзу.
Неприйнятним вважаю пошук законотворчого компромісу спільно із винуватцями конституційної кризи, який без відповідної зміни редакції ст. 212 КК України не відповідатиме зазначеному злочинному – заздалегідь неправосудному Рішенню КСУ.
Компроміс можливий лише в рамках кримінального провадження у разі співпраці зі слідством фігурантів злочину, передбаченого в сукупності ч. 3 ст. 209 та ч. 2 ст. 375 КК України.
Слава Україні!

07.12.2020 р.                                Ю. Козій

Бюро журналістських розслідувань 2019-2021. Усі права застережено | Розробка: levus.info