Очиститися від привиду комунізму

Підтримую Президента та владу артистів у намаганні осчастливити українців, привести оплату праці в Україні до стандартів Євросоюзу, детінізувати економіку, адже тільки за даними статистики — 20% працюючих в Україні офіційно не працевлаштовані, а тому пропоную:

- Розпочати будівницвто сміттєпереробних заводів в кожному обласному підпорядкуванні, активізувати будівництво та реконструкцію автомобільних доріг державного та місцевого значення, ухвалити та впровадити упродовж п’яти років програму енергоощадності, надавши на ці цілі преференції (початкові пільги), що дозволить залучати міжнародні інвестиції та створити кілька мільйонів робочих місць.

...

Вибори Президента України та нароних депутатів України в 2019 році показали, що в українців виробився колективний імунітет до злочинної влади олігархату, а тому виборець надав перевагу незаплямованим у корупції артистам.

Виборцю набридли соціальні шизофреніки у владі, які після побудови комунізму у всьому світі, заповзялися розбудовувати комунізм сімейним кланам від олігархату та їх свиті, намагаючись звільнити терени України від українців, а в поальшому стати феодалами — власниками двох гектарів землі, обіцяних кожному українцю ст. 121 ЗК України.

На 30-ому році незалежності, виросло нове покоління українців, мізки якого не засмічені прагненням до безбожного комунізму (християнства без Бога), а тому прийшов час очистити усі гілки влади від зазначеної зарази, встановивши у Конституції України віковий ценз у владу для осіб, старших 1975 р.н.

Юрій Козій, юрист із 50-им стажем, правозахисник

У розділі "Точка зору. Блоги" публікуються колонки, надіслані нам читачами. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації

Бюро журналістських розслідувань 2019-2021. Усі права застережено | Розробка: levus.info