Крадії податків у владі

Дійшло вже до того, що влада олігархату з 2011 року дозволила собі красти в особливо великих розмірах кошти, приховуючи їх від оподаткування, адже за ч. 4 ст. 212 КК України, суд зобов’язаний звільняти таких крадіїв від кримінальної відповідальності у разі, коли після виявлення такої недоїмки по податках та зборах, крадії погасять її з пенею.

Зазначена норма кримінального Закону є дискримінаційною стосовно звичайних крадіїїв, шахраїв та грабіжників, а також для пересічного українця, який просто не є спроможним ухилитися від сплати податків та зборів в особливо великих розмірах.

А відтак, пропоную упорядкувати відповідальність за зазначений злочин у відповідність до стандарту країн Євросоюзу.

Принагідно варто зазначити, що по вересень 2004 року, заробітна плата в Україні не входила до переліку обов’язкових платежів, оскільки за ЗУ “Про оплату праці”, мала бути виплачена тільки після сплати таких.

Чотири роки мені довелося переконувати Президента України, Уряд, усі фракції у ВР України, щоб припинити чинити такий злочин проти власного люду обкраденого та пограбованого такою владою.

Юрій Козій, юрист із 50-им стажем, правозахисник

У розділі "Точка зору. Блоги" публікуються колонки, надіслані нам читачами. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації

Бюро журналістських розслідувань 2019-2021. Усі права застережено | Розробка: levus.info