Лікарку винниківського госпіталю, яка вимагала хабар за інвалідність, відправили під домашній арешт

Слідча суддя Галицького районного суду Людмила Фролова обрала запобіжний захід для лікарки рентгенодіагностичного відділення "Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи", що у Винниках. Лікарку підозрюють у вимаганні 8 тис. доларів хабаря з учасників АТО/ООС за оформлення групи інвалідності. Про це повідомляють "Наші Гроші. Львів".

Підозрювана перебуватиме під домашнім арештом в нічну пору доби, з 22.00 до 7.00 до 1 серпня 2021 року. Прокуратура просила застосувати до підозрюваної запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, строком два місяці, оскільки вважає досить високим ризик того, шо підозрювана буде переховуватись від слідства і навіть може втекти. Суд погодився з такими застереженнями, але з огляду на те, що підозрювана самостійно виховує дитину і повинна ходити на роботу, все ж призначив нічний домашній арешт.

lviv.nashigroshi.org/2021/06/11/likarku-vynnykivskogo-gospitalyu-yaka-vymagala-habar-za-invalidnist-vidpravyly-pid-domashnij-aresht