Інформаційна війна: як протидіяти агресору - 5

 
  • Тарас Зозулінський

Боротьба з дезінформацією та пропагандою під час російської повномасштабної військової агресії проти України, стала запорукою підтримки наших захисників. Протидія російському агресору в інформаційному полі є важливою складовою для перемоги над російською навалою.

Ми вирішили надати конкретні рекомендації та інструкції, як кожен із громадян, може стати бійцем інформаційного фронту, та протидіяти ворожому інформаційному впливу.

У минулих публікаціях ми розповіли, як надсилати скарги та блокувати ресурси, що поширюють дезінформацію, фейки та є важливим інструментом у війні проти нашого народу.

Ми розповіли, як ефективно боротися проти ворожих каналів, груп, акаунтів та користувачів у YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, Tik Tok,  VK.

Жахіття путніської війни повинно стати доступним кожному.

Що робимо:

Фото знищеної техніки, полонених і вбитих російських солдат потрібно завантажити на сторінки університетів, шкіл, модних ресторанів, клубів та музеїв Москви.

Коротка інструкція:

1️ Завантажуєте з інтернету фото чи відео (знищена техніка, солдати РФ);

2️ Заходите в Google на карту міста РФ (на ваш смак).

3️ Вибираєте на мапі заклад чи вулицю і клікаєте на його іконку.

4️ Вибираєте опцію "додати фотографію".

5️ Завантажуєте фото.

Хай кожного разу, коли росіянин чи росіянка кудись йтимуть, хай вони бачать згорілу техніку та залишки своїх освободителей.

Наступне завдання:

Світові торговельні гіганти досі не пішли з РФ.

5 компаній з найбільшим оборотом у світі продовжують працювати на агрессора, повідомили у Transparency International Ukraine. «Своїми податками в РФ вони продовжують підтримувати її військову агресію на території України», — наголошують правозахисники.
Що це за компанії:
Nestlé;
P&G;
Unilever;
Coca-Cola;
Danone.

 Як допомогти? Заходьте на їхні офіційні сторінки і пишіть у коментарях до їхніх постів, що вони фінансують війну.

Поки хтось в РФ розвиває бізнес, в Україні від рук агресора гинуть люди! Негайно припиніть співпрацю з терористами!

 

Перелік основних ворожих ресурсів, а також додаткові інструкції також можна отримати від Кіберполіції - https://t.me/stoprussiachannel.

14/03/22